MAGICZNE LUSTRO

  SELFIE MIRROR - MAGICZNE LUSTERKO FOTO BUDKA

Po sukcesie kabin fotograficznych magiczne lustra stają się hitem 2017/2018 roku.Co najważniejsze? Personalizacja zdjęć: To Wy wybieracie układ zdjęć dopasowany do waszych potrzeb.Możecie wybierać w licznych układach graficznych lub dać nam pomysł na wydruk a my przygotujemy projekt. To Wy będziecie decydować o tym ile zdjęć umieścicie na jednym wydruku. Na każdym zdjęciu znajdą się imiona pary młodej oraz data. Komunikuje się z gośćmi za pomocą ekranu dotykowego pełnego kolorowych polskich animacji i zabawnych polskich komunikatów głosowych. Po zrobieniu zdjęcia bądź kolażu - zdjęcia można podpisać za pomocą ekranu dotykowego!Interakcje oraz obrandowanie lustra można dostosować do tematyki imprezy. Fotografie otrzymujemy w postaci drukowanej, jak i cyfrowej - na pendrive.

 

Oferuje najnowszą technologię generowania obrazu w odbiciu lustrzanym! Pełnej długości lustro oferuje elegancki wygląd oraz przyjazny dla użytkownika interfejs.

Oferta:

Koszt wynajmu wynosi:

  • pierwsza godz. 500 zł.
  • druga godz. 300 zł.
  • każda kolejna 200 zł.

Cena zawiera transport, montaż, obsługę oraz odbiór. Koszt dojazdu do 50 km. wliczony w cenę, w przypadku większej odległości cena do uzgodnienia indywidualnie. Krążymy na terenie Dobczyc, Myślenic, Wieliczki, Gdowa, Bochni, Limanowej, Nowego Sącza i okolic. W razie pytań zachęcam do kontaktu!

                ZALETY:
                * POLSKI LEKTOR
                * ZABAWNE POLSKIE ANIMACJE
                * PEŁNEJ DŁUGOŚCI LUSTRO + ZŁOTA RAMA
                * NIELIMITOWANA ILOŚĆ ZDJĘĆ
                * OPIEKA ASYSTENTA
                * ZABAWNE GADŻETY o różnej tematyce

                * PENDRIVE - super pamiątka GRATIS
                * KSIĘGA GOŚCI