FOTOGRAFIA

Oferujemy kompleksową obsługę  foto. Realizujemy zarówno usługi dla klientów indywidualnych (reportaże wszelkiego rodzaju uroczystości, sesje, plenery) jak i zlecenia dla firm i instytucji (spoty reklamowe, reportaże). Wieloletnie doświadczenie, kreatywność , wyczucie estetyki i solidność  powodują, że zarówno nasze fotografie jak i produkcje filmowe są profesjonalnie wykonane tak aby zadowolić wszelkie gusta naszych klientów.

W dniu Waszego Ślubu jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień uwieczniając krok po kroku wszystkie wydarzenia: począwszy od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię zaślubin, sesję w plenerze, kończąc przyjęciem weselnym. Pracujemy dyskretnie i profesjonalnie rejestrując to co się odbywa bez naszego udziału.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze pomysły i sugestie. Szczególną uwagę zwracamy na jakość oraz odbiór swoich prac, dlatego bardzo ważnym elementem jest osobisty kontakt. Podczas niezobowiązującego spotkania przedstawiamy portfolio i omawiamy szczegóły.

Oferta:

  • Pakiet Standardowy - w skład którego wchodzi co najmniej 500-600 zdjęć (obrobionych) - poddanych korekcie graficznej. Do wyboru na płycie DVD/BLU-RAY, pendrive, 150 zdjęć wywołanych na papierze foto w formacie 13-18 lub 100 zdjęć w formacie 15-21 plus album, plener w dniu Ślubu – cena pakietu 2300 zł
  • Plener w inny dzień za dodatkową opłatą (100 zł.)
  • Foto-książka – za dodatkową opłatą ( 650 zł.)
  • Albumy dla rodziców – za dodatkową opłatą