O nas

Jesteśmy firmą prężnie działającą w branży filmowej i fotograficznej. W trakcie wielu lat zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam oferować wideofilmowanie i fotografię charakteryzującą się wysoką jakością.

W naszej pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu filmowego i fotograficznego takiego jak: aparaty z wymiennymi jasnymi obiektywami, urządzenia do stabilizacji pracy aparatów (gimbal, slider, statywy, monopody), kamery GoPro do ujęć w trudno dostępnych miejscach, dron do wykonywania ujęć lotniczych , a także nagrywamy oddzielną ścieżkę audio z kościoła i sali weselnej za pomocą cyfrowych rejestratorów dźwięku. Dzięki dodatkowemu nagraniu dźwięku materiał filmowy pozbawiony jest pogłosu echa i szumów, które mogą zarejestrować kamery.

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta co do filmu i zdjęć jakie mamy dla niego stworzyć. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje w sposobie realizacji reportaży ślubnych jak i ich aranżacji podczas montażu, dzięki czemu mają Państwo wpływ na ostateczny kształt filmu, podkładów muzycznych oraz zdjęć ze ślubu.

 

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych momentów w życiu każdego z nas. Wkraczacie w nowy etap związku i z pewnością chcielibyście utrwalić ten moment na zawsze, nasza firma stworzy Wam nowoczesny i niepowtarzalny film ślubny.

Nie jesteśmy standardowym studiem, gdzie wszystkie filmy weselne wyglądają tak samo. My wkładamy w montaż filmu ślubnego nie tylko nasze umiejętności i talent ale także serce, dzięki czemu każdy film z wesela jest wyjątkowy i niepowtarzalny.